28η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΟΦΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ "Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/4/2017 17:00 ΕΡΤ-3  
ΚΑΛΛΟΝΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 1/5/2017 16:00    
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00    
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00    
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00 ΕΡΤ-3  
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ" ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00    
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017 17:00    
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          

 

27η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 16:00   4 - 0
ΟΦΗ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ "Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 16:00   3 - 0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 16:00   2 - 1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΜΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 3 - 1
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 16:00   5 - 0
ΑΡΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 2 - 0
ΧΑΝΙΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 24/4/2017 16:00   2 - 1
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/4/2017 16:00   2 - 1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          

 

26η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 16:00   0 - 2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 14:30   4 - 1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 15:00   0 - 1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ" ΑΙΓΙΝΙΟΥ Μ.ΠΕΜΠΤΗ 13/4/2017 16:00   0 - 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ "ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ" ΕΥΟΣΜΟΥ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 16:00   0 - 2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ Μ.ΠΕΜΠΤΗ 13/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 1
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΧΑΝΙΑ ΑΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12/4/2017 14:30   3 - 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          

 

25η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   1 - 0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   2 - 1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   1 - 3
ΟΦΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 08/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 4 - 0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   1 - 0
ΛΑΜΙΑ 1964 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1 - 0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   1 - 0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09/4/2017 16:00   3 - 0
ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          

 

24η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1 - 2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ" ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 16:00   2 - 0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ" ΕΥΟΣΜΟΥ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 16:00   0 - 1
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  02/4/2017

13:00

  1 - 0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 15:00   0 - 3
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 16:00   1 - 0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ" ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 16:00   0 - 1
ΧΑΝΙΑ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 02/4/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          

 

23η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   4 - 1 
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   2 - 1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   2 - 1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   0 - 0
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   0 - 0
ΟΦΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΚΡΗΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00   1 - 0
ΛΑΜΙΑ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΜΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 2 - 1
ΤΡΙΚΑΛΑ  ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1 - 0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          

 

22η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ" ΕΥΟΣΜΟΥ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 23/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3  
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ  22/3/2017 15:00    
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ  22/3/2017 15:00    
ΑΕ ΣΠΑΡΤΗ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017 14:00    
ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ν. ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ" ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017 15:00    
ΧΑΝΙΑ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017 16:00    
ΑΡΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/2017 15:00    
ΤΡΙΚΑΛΑ  ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/03/2017 15:00 ΕΡΤ-3  
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          

 

21η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ "Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 2 - 0
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Δ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00   1 - 1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00   1 - 0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00   1 - 1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00   1 - 2
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΡΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 1
Ο.Φ.Η. ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠ.ΟΦΗ "ΘΕΟΔ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017 17:00   0 - 1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 15:00   0 - 0

 

20η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 0
ΣΠΑΡΤΗ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00   1 - 0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00   1 - 2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          
ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 13:00   0 - 1
ΑΡΗΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1 - 0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00   5 - 0
ΛΑΜΙΑ  ΚΑΛΛΟΝΗ  Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00   4 - 0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017 15:00   0 - 3

Το γήπεδο ΧΑΝΙΑ -  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ θα οριστεί με νεότερο έγγραφό μας

19η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΣΠΑΡΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ "Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 04/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1 - 0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   2 - 0
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Δ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   2 - 0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0 - 1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   0 - 3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   1 - 2
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   0 - 0
ΚΑΛΛΟΝΗ Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/3/2017 15:00   1 - 2

Το γήπεδο ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΑΜΙΑ θα οριστεί με νεότερο έγγραφό μας

18η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ"  ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΠΑΡΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          
ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   1-0
ΑΡΗΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 3-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤ.  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   3-0
ΛΑΜΙΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   2-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   0-1
Ο.Φ.Η. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ "ΘΕΟΔ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   2-0
ΚΑΛΛΟΝΗ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/2/2017 15:00   2-1

 

17η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ          
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   3-1
ΣΠΑΡΤΗ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   1-0
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΛΑΜΙΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 23/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 0-2
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠ."ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ" ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   0-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ "Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ" ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   0-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   3-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/2/2017 15:00   1-0

 

16η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
XANIA ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2017 14:30 ΕΡΤ-3 1-4
ΑΡΗΣ  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ  ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   2-2
ΛΑΜΙΑ ΣΠΑΡΤΗ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 2-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   0-0
Ο.Φ.Η. ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   5-0
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   1-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   3-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017 15:00   1-0

 

15η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ  ΣΜ. ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 2-2
ΧΑΝΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017 15:00   1-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑ ΔΕΝ  ΔΙΕΞHΧΘΕΙ          
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 15:00   0-0
ΣΠΑΡΤΗ Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017 15:00 ΕΡΤ-3 1-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 13:30   2-0
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 15:00   2-0
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017 15:00   4-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017 15:00   0-0

 

14η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/2/2017 15:00 ΕΤ3 0-1
ΛΑΜΙΑ  ΑΡΗΣ ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00 ΕΤ3 1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   1-3
ΟΦΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          
ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   2-0
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   1-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   2-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   0-0
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00   1-0

 

13η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.  ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00 ΕΤ3 1-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   4-0
ΑΡΗΣ ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2017 15:00 ΕΤ3 1-0
ΧΑΝΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   4-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ          
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ"  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   2-0
ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   3-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   1-1
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00   2-0

 

12η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-3
ΟΦΗ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠ.ΟΦΗ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 16:00 ΕΤ3 1-2
ΚΑΛΛΟΝΗ ΤΡΙΚΑΛΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-2
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 14:00 ΕΤ3 1-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-2
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΗ  ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   3-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-0

 

11η αγωνιστική

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00 ΕΤ3 0-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 13:30   3-1
ΛΑΜΙΑ Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ   Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   3-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 08/3/2017 15:00    
ΑΡΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 17:00 ΕΤ3 4-0
ΧΑΝΙΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   3-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   2-2
ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ  18/1/2017 15:00   0-0

 

10η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   1-4
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   1-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 16/2/2017 15:00 ET3 0-3
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-2
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017 15:00 ΕΤ3 1-1
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 08/3/2017 14:00    
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-2

 

Πατήστε εδώ για να δείτε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Football League 2016-2017.

9η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   3-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   1-1
ΟΦΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 16:00   2-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   0-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 15:00  ΕΤ3  2-1
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017 15:00   2-0
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 17:00  ΕΤ3  2-1
ΧΑΝΙΑ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 01/2/2017 15:00   2-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   2-1

 

8η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   1-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 14:00   0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00  ET3  2-1
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΤΡΙΤΗ 3/1/2017 15:00  ET3 2-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-2

 

7η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   2-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/12/2016 15:00   0-0
ΟΦΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 17:00   1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΚΑΛΛΙΘΕΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00 ET3 1-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   3-0
ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 17:00 ET3 2-1

 

6η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   2-0
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 13:30   0-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   0-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00 ET3 1-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   1-0
ΧΑΝΙΑ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   0-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 17:00 ET3 3-2

 

5η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00 ET3 0-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   0-3
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   4-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   2-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   3-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 13:30   1-1
ΟΦΗ ΧΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 17:00 ET3 3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   1-3
ΛΑΜΙΑ 1964 ΤΡΙΚΑΛΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   1-0

 

4η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   0-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   3-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ  5/12/2016 15:00   0-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   1-0
ΧΑΝΙΑ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   2-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ  5/12/2016 15:00   5-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  7/12/2016 15:00   1-0
ΛΑΜΙΑ 1964 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   4-0

3η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2016 15:00   2-0
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   5-3
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   2-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 15:00   1-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 16:00   0-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-2
ΟΦΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2016 18:00   2-0

2η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   0-0
ΧΑΝΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 14:30   0-2
ΑΡΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-1
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   2-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-3
ΟΦΗ ΚΑΛΛΟΝΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 16:00   2-2

1η αγωνιστική

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   2-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   0-0
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΤΗ   1/11/2016 15:00   1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΡΙΤΗ   1/11/2016 15:00   3-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 15:00   0-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΡΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 15:00   2-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 17:00   1-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   3-0

Σημείωση: Ο αγώνας «ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ» θα διεξαχθεί ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ σύμφωνα με την αρ. 105/26-7-16 απόφαση του Τ.Δ.Δ. της ΕΠΟ

Ορίζεται ο αγώνας ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ μετά την απόφαση της ΕΠΟ να διεξαχθεί ο αγώνας Κυπέλλου της ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ.

© 2016 Football League All rights reserved.