14η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/2/2017 15:00 ΕΤ3  
ΛΑΜΙΑ  ΑΡΗΣ ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00 ΕΤ3  
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
ΟΦΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 05/2/2017 15:00    

Το γήπεδο ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ θα οριστεί με νεότερο έγγραφό μας

13η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.  ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00 ΕΤ3  
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΑΡΗΣ ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2017 15:00 ΕΤ3  
ΧΑΝΙΑ ΚΑΛΛΟΝΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ "ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ"  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017 15:00    

Το γήπεδο ΧΑΝΙΑ - ΚΑΛΛΟΝΗ θα οριστεί με νεότερο έγγραφό μας

12η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-3
ΟΦΗ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠ.ΟΦΗ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 16:00 ΕΤ3 1-2
ΚΑΛΛΟΝΗ ΤΡΙΚΑΛΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-2
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 14:00 ΕΤ3 1-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   0-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-2
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΗ  ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   3-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/1/2017 15:00   1-0

 

11η αγωνιστική

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00 ΕΤ3 0-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 13:30   3-1
ΛΑΜΙΑ Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ   Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   3-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00    
ΑΡΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ    ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 17:00 ΕΤ3 4-0
ΧΑΝΙΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   3-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   0-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/1/2017 15:00   2-2
ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ  18/1/2017 15:00   0-0

 

10η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   1-4
Ν.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   1-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ  ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00 ET3  
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Γ.ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-2
ΑΓΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ  ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017 15:00 ΕΤ3  
ΑΝΑΓ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 14:00    
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017 15:00   2-2

 

Πατήστε εδώ για να δείτε το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Football League 2016-2017.

9η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   3-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   1-1
ΟΦΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 16:00   2-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   0-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 15:00  ΕΤ3  2-1
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 15:00    
ΑΡΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 17:00  ΕΤ3  2-1
ΧΑΝΙΑ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ 01/2/2017 15:00    
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 15:00   2-1

 

8η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   1-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 14:00   0-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00  ET3  2-1
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΤΡΙΤΗ 3/1/2017 15:00  ET3 2-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00   0-2

 

7η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   2-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/12/2016 15:00   0-0
ΟΦΗ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 17:00   1-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   1-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΚΑΛΛΙΘΕΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00 ET3 1-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 15:00   3-0
ΑΡΗΣ ΧΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΠΕΜΠΤΗ 22/12/2016 17:00 ET3 2-1

 

6η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   2-0
ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 13:30   0-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   0-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00 ET3 1-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 15:00   1-0
ΧΑΝΙΑ ΛΑΜΙΑ 1964 ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/12/2016 15:00   0-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 17:00 ET3 3-2

 

5η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00 ET3 0-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   0-3
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   4-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   2-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   3-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 13:30   1-1
ΟΦΗ ΧΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 17:00 ET3 3-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 15:00   1-3
ΛΑΜΙΑ 1964 ΤΡΙΚΑΛΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 15:00   1-0

 

4η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   0-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   3-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ  5/12/2016 15:00   0-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   1-0
ΧΑΝΙΑ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   2-3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ  5/12/2016 15:00   5-0
ΤΡΙΚΑΛΑ ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  7/12/2016 15:00   1-0
ΛΑΜΙΑ 1964 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  4/12/2016 15:00   4-0

3η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2016 15:00   2-0
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   5-3
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   2-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 15:00   1-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 16:00   0-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-1
ΚΑΛΛΟΝΗ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 15:00   0-2
ΟΦΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25/11/2016 18:00   2-0

2η αγωνιστικη

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   0-0
ΧΑΝΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Δ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 14:30   0-2
ΑΡΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-1
ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-1
ΛΑΜΙΑ 1964 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   2-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 15:00   1-3
ΟΦΗ ΚΑΛΛΟΝΗ ΓΗΠΕΔΟ ΟΦΗ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ» ΚΥΡΙΑΚΗ  6/11/2016 16:00   2-2

1η αγωνιστική

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ – ΓΗΠΕΔΟ - ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ TV Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΗΠΕΔΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   2-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   0-0
ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΤΗ   1/11/2016 15:00   1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ» ΕΥΟΣΜΟΥ ΤΡΙΤΗ   1/11/2016 15:00   3-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ» ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 15:00   0-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΕΡΡΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 15:00   2-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΕΜΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 31/10/2016 17:00   1-1
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/2016 15:00   3-0

Σημείωση: Ο αγώνας «ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ» θα διεξαχθεί ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ σύμφωνα με την αρ. 105/26-7-16 απόφαση του Τ.Δ.Δ. της ΕΠΟ

Ορίζεται ο αγώνας ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ μετά την απόφαση της ΕΠΟ να διεξαχθεί ο αγώνας Κυπέλλου της ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ.

© 2016 Football League All rights reserved.